Bărbatul acuzat că a înjunghiat o femeie în Sectorul 2 din Capitală, arestat preventiv

Bărbatul acuzat că a înjunghiat o femeie în Sectorului 2 din Capitală, care ulterior a murit, a fost arestat preventiv pentru 30 de zile de Tribunalul Bucureşti.

Decizia nu este definitivă.

Poliţia Capitalei a fost sesizată vineri, prin apel la 112, în jurul orei 12,20, cu privire la o agresiune asupra unei femei ce se afla pe str. Agricultori nr. 54, Sector 2. Victima a fost transportată la Spitalul Floreasca, în stare foarte gravă.

Femeia era directoarea grădiniţei unde a avut loc atacul, potrivit unor surse judiciare.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas