Bia Khalifa a obținut ordin de protecție împotriva lui Fulgy, odrasla Clejanilor

După o relație care a durat câteva săptămâni, Bia Khalifa și Fulgy de la Clejani s-au despărțit cu scandal și au ajuns la poliție, acolo unde tânăra a cerut ordin de protecție împotriva fostului ei iubit.

După audieri, Bia Khalifa a obținut ordin de protecție împotriva lui Fulgy, pe care l-a acuzat că a amenințat-o și a agresat-o. „Eu am mers cu sora mea și cu încă o prietenă să îmi iau chestiile de la el. Bineînțeles că nu am mers singură, după ce a dat în mine de două ori. Am încercat pe cale amiabilă. Am vorbit cu tatăl și am avut o înțelegere pe care nu a respectat-o, și anume să încheiem totul în privat”, a spus vedeta OnlyFans pentru Știrile PRO TV .

Potrivit celor de la BZI , Viorica de la Clejani a avut o primă reacție după ce Bia Khalifa și Fulgy au ajuns la poliție, însă declarațiile acesteia sunt cel puțin ciudate. „Nu știu cine e doamna și nu vorbesc despre personaje despre care nu cunosc. Am alte lucruri mai importante de făcut”, ar fi spus mama lui Fulgy.

Doar că afirmațiile ei contrazic realitatea. În urmă cu aproximativ o lună, Fulgy și Bia Khalifa au participat la o petrecere la care a fost invitată și Viorica de la Clejani, iar cei trei s-au filmat împreună pe Instagram.


populare
astăzi

1 Părinții primarului Negoiță au dat 2,8 milioane de euro pe o vilă în Italia în Civitavecchia cu 23 de camere și un restaurant pe plajă

2 Pericolul unei revolte la Moscova a apropiaților lui Serghei Șoigu. Presa rusă: Kremlinul blochează internetul în centrul capitalei ruse

3 Recomandarea Barclays către investitori: Vindeți titlurile României și cumpărați-le pe cele ale Ungariei!

4 DOCUMENTE Miza e protejarea lui Voineag / Conflict major între CSM-Secția pentru procurori și Inspecția Judiciară din cauza documentarului Recorder

5 SUA a cerut Israelului să nu mai atace unele obiective din Iran. Motivele îngrijorării Washingtonului