Bianca Drăgușanu a rămas fără permis

Bianca Drăgușanu a rămas fără permis pentru 30 de zile după ce a fost surprinsă, marți, că a depășit o coloană de mașini în Capitală.

Polițiștii rutieri din București au oprit marți dimineață un auto, în zona strada Grigore Moisil- B.dul Lacul Tei, al cărui conducător a depășit coloana de autovehicule oprite la semafor, încadrându-se pe sensul opus de circulație. Mașina era condusă de Bianca Drăgușanu.

Aceasta a fost amendată cu 580 lei și i-a fost reținut permisul auto pentru 30 de zile.


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?