Bianca Drăgușanu, baie printre elefanți în Thailanda, plătită de odrasla lui Bădălău

Bianca Drăgușanu, baie printre elefanți în Thailanda, plătită de odrasla lui Bădălău

Oficial îi merge bine. Bianca Drăgușanu este „recunoscătoare pentru viața frumoasă”, iar responsabil de asta este și odrasla lui Bădălău. „Afaceristul” de 35 de ani a dus-o într-o vacanță exotică, unde Bianca a făcut baie cu elefanții, scrie protv.ro/vedete .

La sfârștul lunii septembrie, Gabi Bădălău a preferat să amâne verdictul în procesul de divorț cu Claudia Pătrășcanu pentru a pleca în vacanță, în Thailanda, cu Bianca Drăgușanu.

Escapada a fost un motiv pentru Bianca să se declare recunoscătoare pentru viața frumoasă pe care o are. Fosta asistentă TV a luat masa la cele mai scumpe restaurante, a testat cele mai căutate plaje, distracții locale și petreceri și a făcut baie cu elefanții.


FOTO: @ biancadragusanu18

Gabi Bădălău și Bianca Drăgușanu au vrut să fie departe de România pentru a sărbători ziua de naștere a „omului de afaceri”. „Happy birthday, love!” i-a urat blondina în puținele imagini împreună postate pe rețelele sociale.


populare
astăzi

1 DOCUMENT „Nicușor Dan a obținut 12 milioane de euro în cea mai strălucită afacere politică din istoria României”

2 Dezvăluiri cutremurătoare! / „Evaziune de peste 5 miliarde de lei pe an” / Scrisoarea integrală a „Grupului vameșilor care s-au săturat”

3 BREAKING „De ce să sufere toată România din cauza celor 1.000 de șmecheri?” / Iancu Guda a publicat lista cu cei mai mari 1000 de datornici la stat

4 BREAKING Bolojan a încasat în 2007 echivalentul a 71 de salarii medii lunare ca membru al Comitetului Interministerial de Finanţări, Garanţii şi Asigu…

5 VIDEO Clip viral cu Iliescu la liftul înspre Rai...