Bianca Drăgușanu își schimbă silicoanele de la „balcoane”

Bianca Drăgușanu a apelat din nou la medicul estetician, de această dată dorindu-și să mai intervină încă o dată la nivelul sânilor.

Bianca Drăgușanu a călcat iar pragul medicului estetician, iar după ce și-a mai făcut câteva retușuri la nivelul feței, vorbind de buze și riduri, a decis să facă un control și la sâni, din dorința de a-și mai face încă o intervenție și la nivelul acestora. Vedeta a recunoscut acest lucru chiar pe Instagram, postând și o imagine din timpul consultației.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas