„Bravo, Dana Budeanu ! Mai umblă un pic la reglaj, că de vreo câteva luni ți se văd trandafirii de pe card de la o poștă. Sperii vânatul!”

„Bravo, Dana Budeanu ! Mai umblă un pic la reglaj, că de vreo câteva luni ți se văd trandafirii de pe card de la o poștă. Sperii vânatul!”

„Se lupta zilnic cu "mafiotii". Sterge cu ei pe jos. Dă de pamant cu "ametitele". Face analize de politica externa, demasca marea coruptie si se bate cu politicienii demagogi.
Acum se incordeaza, ii ia interviu lui Ciolacu si clar ii da decisiva ! Ii pune cea mai grea intrebare (asa cum o defineste) : ”Cine este Marcel Ciolacu în interior?”.
Bravo, Dana Budeanu !
Mai umbla un pic la reglaj, ca de vreo cateva luni ti se vad trandafirii de pe card de la o posta si n-o sa mai fi utila. Sperii vanatul.”

a scris pe Facebook Valentina Șerbănescu, soția lui Alin Șerbănescu, omul de casă al ministrului transporturilor Sorin Grindeanu.

Alin Șerbănescu este și purtătorul de cuvânt al CNAIR


populare
astăzi

1 BREAKING Primul sondaj pe București care pare pe bune!

2 BREAKING Voi ați citit asta? / Avertismente și solicitări care dau fiori ale FMI pentru România...

3 „Dacă o iei, te frigi” / O ține seama cineva de ce a spus Băsescu despre rafinăria Petrotel / Lukoil din România?

4 BREAKING TikTok a sesizat autoritățile după ce un cuplu din Galați și-a violat bebelușul de trei luni și fetița de 1 an și 7 luni și au încercat să le…

5 De citit... / Noi pe unde om fi în această bătălie economică a viitorului?