BREAKING! Mihaela, singura pesedistă din istorie care a picat la ORAL! De două ori! A treia oară, cu Vâlcov și Teodorovici, a convins!

BREAKING! Mihaela, singura pesedistă din istorie care a picat la ORAL! De două ori! A treia oară, cu Vâlcov și Teodorovici, a convins!

BREAKING! Mihaela, singura pesedistă din istorie care a picat la ORAL! De două ori! A treia oară, cu Vâlcov și Teodorovici, a convins! Mihaela Triculescu, noul șef al ANAF, explică de ce a căzut examenul la Antifraudă: La scris, de fiecare dată am fost pe primele poziții, dar la proba orală mi-a fost transmis că nu mă încadrez în «profil».

Noul șef al ANAF, Mihaela Triculescu, explică pentru  Profit.ro motivul pentru care nu a trecut de proba orală la examenul pentru ocuparea unui post de inspector la Antifraudă, arătând că, de fiecare dată, la proba scrisă a fost printre primele poziții, ocupând chiar prima și a doua poziție, dar la proba orală i-a fost transmis că nu se încadra în «profilul» cerut de Direcția Antifraudă. "În perioada 2014-2016, am susținut mai multe sesiuni de recrutare pentru funcția de inspector Antifraudă. De fiecare dată, la proba scrisă am fost printre primele poziții, ocupând chiar prima și a doua poziție, dar totodată la proba orală mi s-a transmis că nu mă încadram în «profilul» cerut de Direcția Antifraudă", a spus noul șef al ANAF.




populare
astăzi

1 Cum cade Groenlanda

2 Șoc la Phenian / Filmul comandat de Kim Jong Un care sparge toate tabu-urile, cu nuditate, adulter și violență extremă

3 Îl vedeți pe acest primar „evlavios”? / Tocmai i-a fost impusă o restricție față de o minoră de 13 ani căreia îi trimitea scârboșenii sexuale

4 Stilul de viață surprinzător al multor miliardari: „Oamenii ridicol de bogați cumpără ceea ce este mai economic”

5 Angajatul Ford care l-a huiduit pe Trump a primit donații de peste 800.000 de dolari după ce a fost suspendat