BREAKING Angela Merkel, în carantină după ce a intrat în contact cu un medic testat pozitiv cu Covid-19

Cancelarul german Angela Merkel, care s-a aflat în contact cu un medic ce a fost ulterior confirmat pozitiv cu noul coronavirus, a „decis să se plaseze imediat în carantină” la domiciliu, de unde își va continua activitatea, a anunțat duminică purtătorul de cuvânt al guvernului german, potrivit AFP.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?