BREAKING Doi jurnaliști importanți anunță că Nicușor Dan este noul primar al Bucureștiului!/Râcă în PSD? Ciolacu este la un sediu, Firea la altul!

BREAKING Doi jurnaliști importanți anunță că Nicușor Dan este noul primar al Bucureștiului!/Râcă în PSD? Ciolacu este la un sediu, Firea la altul!

„Predictie finala, ora 19.15: Nicusor Dan, noul primar al Bucurestiului!”, a anuntat jurnalistul Emilian Isaila.

Jurnalistul Cristian Andrei (Europa libera) a anuntat ca Marcel Ciolacu si Gabriela Firea se afla, la ora 19.00, in doua sedii diferite ale PSD.

In timp ce Ciolacu este la sediul central din bulevardul Kiseleff, Firea se afla in cel din Baneasa, cu echipa ei. Inca nu se stie daca cei doi vor aparea impreuna, la ora 21.00, la sediul central al PSD.
 


populare
astăzi

1 BREAKING Duplicitate de doi lei, ca la CCR / Priviți, „Olguțel” a votat cu Mercosur, la fel ca 9 din cei 11 pesediști din PE!

2 Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de la Marco Rubio la o întâlnire cu giganții petrolieri

3 „Asistăm la sfârșitul unei ere și asta privește și România”. Americanii schimbă regulile jocului: cine urmează după Venezuela

4 Două românce, prinse la Otopeni cu bani, bijuterii și ceasuri în valoare totală de 3 milioane euro

5 VIDEO „Am militat ca România să treacă la euro cât mai rapid. A fost o rezistență incredibilă, interese să rămânem așa”