BREAKING Rareș Bogdan: La Castellon a venit poliția. Românii sunt revoltați și dau vina pe consul pentru umilința la care sunt supuși.

BREAKING Rareș Bogdan: La Castellon a venit poliția. Românii sunt revoltați și dau vina pe consul pentru umilința la care sunt supuși.

„La Castellon a venit poliția. Românii sunt revoltați și dau vina pe consul pentru umilința la care sunt supuși. Art. 385 Cod penal: Împiedicarea, prin orice mijloace, a liberului exerciţiu al dreptului de a alege sau de a fi ales se pedepseşte cu închisoarea de la 6 luni la 3 ani.” a semnalat pe Facebook Rareș Bogdan


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 SURSE AUR cere funcția de președinte al Senatului pentru Peiu, cu scopul de a prelua prerogativele lui Nicușor Dan