Bruce Springsteen a învins-o pe Madonna în ''bătălia'' pentru primul loc în topul britanic

Rockerul american Bruce Springsteen a reuşit să ocupe prima poziţie a topului britanic din această săptămână cu cel mai recent album al său, intitulat ''Western Stars'', învingându-şi principalul rival, cântăreaţa Madonna, informează Press Association.

În această bătălie dintre două staruri ale muzicii americane, cel de-al 19-lea album de studio lansat de Bruce Springsteen a depăşit cu 25.000 de unităţi vânzările realizate de albumul "Madame X" al Madonnei, au precizat reprezentanţii Official Charts Company.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...