Bruce Springsteen a învins-o pe Madonna în ''bătălia'' pentru primul loc în topul britanic

Rockerul american Bruce Springsteen a reuşit să ocupe prima poziţie a topului britanic din această săptămână cu cel mai recent album al său, intitulat ''Western Stars'', învingându-şi principalul rival, cântăreaţa Madonna, informează Press Association.

În această bătălie dintre două staruri ale muzicii americane, cel de-al 19-lea album de studio lansat de Bruce Springsteen a depăşit cu 25.000 de unităţi vânzările realizate de albumul "Madame X" al Madonnei, au precizat reprezentanţii Official Charts Company.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...