Ce CUTRĂ pesedistă! „Pioasa” Margareta a avut grijă să-i plătească polițe lui Băsescu! Antena 3 o laudă pentru că a trecut pe lângă fostul președinte fără ca măcar să-i arunce o privire!

Ce CUTRĂ pesedistă! „Pioasa” Margareta a avut grijă să-i plătească polițe lui Băsescu! Antena 3 o laudă pentru că a trecut pe lângă fostul președinte fără ca măcar să-i arunce o privire!

Ce cutră pesedistă! „Pioasa” Margareta a avut grijă să-i plătească polițe lui Băsescu! Antena 3 o laudă pentru că a trecut pe lângă fostul președinte fără ca măcar să-i arunce o privire! Da, oameni buni, „îndurerata” Margareta, care a avut grijă să vină la București să fie consolată de Dragnea și Tăriceanu, n-a ezitat să se răzbune pe fostul președinte, luni, la ședința solemnă, trecând pe lângă el fără ca măcar să-i arunce o privire! Băsescu s-a ridicat în picioare și s-a întors spre ea în momentul în care a trecut prin dreptul lui.







populare
astăzi

1 Adevărații șefi ai României, la ei e cheia...

2 VIDEO „Taci dracu' din gură, ești altă generație, nu vă suport” / Claudiu Bleonț și-a umilit fetița pe scenă

3 O informație care dă de gândit...

4 VIDEO Nicușor Dan a luat-o razna? Serie de gafe la dezbaterea de la TVR

5 Aceste lucruri se petrec în „curata” Germanie... La Amsterdam, unde abia poți respira pe anumite străzi din cauza „ierbii”, cum o fi?