Cea mai mare UMILINȚĂ din istoria Poliției Române! Un condamnat, aflat în termenul de încercare, le-a ținut un discurs!

Miercuri s-a consemnat cea mai mare umilință din istoria Poliției Române! Condamnatul Liviu Dragnea, aflat în termenul de încercare de 4 ani, s-a dus cu tupeu la Bilanțul anual al Ministerului de Interne. Mai mult, a stat în prezidiu și le-a și ținut un discurs oamenilor legii!

Nimeni n-a protestat. Nimeni din presă n-a scris un rând. Niciun ONG n-a luat poziție. Niciun sindicat al polițiștilor n-a suflat un cuvânt. Suntem mai rău ca pe timpul PCR: am verificat, nici măcar un banc n-a apărut...



populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...