Cea mai mare UMILINȚĂ din istoria Poliției Române! Un condamnat, aflat în termenul de încercare, le-a ținut un discurs!

Miercuri s-a consemnat cea mai mare umilință din istoria Poliției Române! Condamnatul Liviu Dragnea, aflat în termenul de încercare de 4 ani, s-a dus cu tupeu la Bilanțul anual al Ministerului de Interne. Mai mult, a stat în prezidiu și le-a și ținut un discurs oamenilor legii!

Nimeni n-a protestat. Nimeni din presă n-a scris un rând. Niciun ONG n-a luat poziție. Niciun sindicat al polițiștilor n-a suflat un cuvânt. Suntem mai rău ca pe timpul PCR: am verificat, nici măcar un banc n-a apărut...



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...