Cinci angajaţi ai Spitalului de Copii ''Marie Curie'' sunt infectaţi cu noul coronavirus

Cinci angajaţi ai Spitalului de Copii "Marie Curie" sunt infectaţi cu noul coronavirus, a confirmat marţi pentru AGERPRES managerul unităţii medicale, Daniel Buzatu.

Potrivit acestuia, este vorba despre două asistente medicale, două infirmiere şi o îngrijitoare. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?