Cinci angajaţi ai Spitalului de Copii ''Marie Curie'' sunt infectaţi cu noul coronavirus

Cinci angajaţi ai Spitalului de Copii "Marie Curie" sunt infectaţi cu noul coronavirus, a confirmat marţi pentru AGERPRES managerul unităţii medicale, Daniel Buzatu.

Potrivit acestuia, este vorba despre două asistente medicale, două infirmiere şi o îngrijitoare. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Foarte interesant ce spune omul ăsta despre Nicușor Dan...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...