Cioloș a MĂTRĂȘIT CONDUCEREA Doi ș-un sfert!

Dacian Cioloș l-a eliberat miercuri pe Mihai Cristian Mărculescu din funcția de secretar de stat la Departamentul pentru Informații și Protecție Internă (DIPI) a MAI.

Tot miercuri, au fost eliberați din funcțiile de subsecretari de stat la DIPI Cătălin Gâdici și Marius-Haientz Patriche.

Deciziile au fost publicate în Monitorul Oficial.


populare
astăzi

1 „L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după raportul Congresului SUA: „Am fost în contact săptămânal cu Călin Georgescu”

2 Vedeta de la „Neatza cu Răzvan și Dani”, Ruxandra Luca, surprinsă în ipostaze intime cu un chirurg căsătorit

3 „Eu i-am făcut plângerea penală”. Consilierul lui Ilie Bolojan dezvăluie că l-a reclamat pe Robert Negoiță la DNA

4 „Am făcut sex într-un hotel chinezesc, apoi am descoperit că am fost difuzați către mii de oameni”

5 De citit... / Statele care pot „băga” SUA sau China oricând în „buzunare”