Circulație îngreunată pe DN6 Teleorman-București; coloane de mașini de 5 kilometri

Circulația este îngreunată, duminică după-amiază, pe DN6, între kilometrii 30+850 de metri și 24+100 de metri, pe sensul de mers Teleorman - București din cauza numărului foarte mare de mașini, a anunțat Centrul Infotrafic.

S-au format coloane de vehicule de aproximativ 5 kilometri, viteza de deplasare a acestora fiind de aproximativ 20 km/h.

AGERPRES


populare
astăzi

1 „Era foarte supărat pe emigranți. Efectiv m-am simțit batjocorit, umilit / I-am explicat că anul trecut am plătit taxe de 5.000 de lire, nu m-a înțeles”

2 Țara în care am ajuns să trăim... / Citiți povestea asta și decideți voi care este adevărul...

3 „Cred că un soldat ar spune mulțumesc”. Un vlogger rus prezintă rația individuală de hrană din Armata Română

4 Surpriză în cursa pentru șefia Parchetelor: cine vrea să conducă Parchetul General, DNA și DIICOT. Calendar și data rezultatelor

5 Țările în care românii își fac cumpărăturile mult mai ieftin ca acasă. „Calitatea e mult mai bună ca la noi, prețurile mai mici”