CMBSU: Accesul în restaurante şi alte locaţii - cu certificatul verde COVID

Comitetul Municipiului Bucureşti pentru Situaţii de Urgenţă (CMBSU) a decis, în şedinţa de vineri, ca accesul în restaurante şi alte locaţii să se facă, de sâmbătă, cu certificatul verde COVID.

Incidenţa cumulată a cazurilor de COVID-19 în ultimele 14 zile este vineri, în Bucureşti, de 3,77 la mia de locuitori. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...