CNA: Spotul realizat de AEP de informare a alegătorilor privind referendumul - recomandat radiodifuzorilor ca fiind de interes public

Spotul realizat de Autoritatea Electorală Permanentă (AEP) pentru informarea alegătorilor privind referendumul este recomandat de Consiliul Naţional al Audiovizualului (CNA) radiodifuzorilor ca fiind de interes public.

Într-o adresă transmisă CNA, Autoritatea Electorală Permanentă precizează că spotul pentru referendum este postat pe pagina de Internet şi de Facebook a AEP din 18 mai.
 


populare
astăzi

1 Citiți și voi ce s-a întâmplat în secunda doi după ce CCR a validat reforma privind pensiile magistraților

2 Jocurile Olimpice, un maraton sexual? O sportivă a avut curajul să explice de ce e criză de prezervative în Satul Olimpic

3 De citit... / Culisele vizitei lui Nicușor Dan în SUA și cine a făcut lobby puternic pentru România

4 „Vom suferi lucruri pe care nici nu ni le putem imagina”. Avertismentul dur al unui general german pentru Europa

5 De citit... / Povestea pe care manualele n-o spun: Eposul Atrahasis