Constanţa: Microbuz cu pasageri, înzăpezit în zona Săcele

Un microbuz cu 16 pasageri a rămas înzăpezit joi dimineaţă, în zona Săcele, fiind necesară intervenţia autorităţilor, a informat Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Dobrogea".

Potrivit sursei citate, în ultimele ore s-a mai acţionat în cazul a şase autoturisme care au derapat şi o ambulanţă ce a fost scoasă din zăpadă la Mircea Vodă. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...