Constanţa: Microbuz cu pasageri, înzăpezit în zona Săcele

Un microbuz cu 16 pasageri a rămas înzăpezit joi dimineaţă, în zona Săcele, fiind necesară intervenţia autorităţilor, a informat Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Dobrogea".

Potrivit sursei citate, în ultimele ore s-a mai acţionat în cazul a şase autoturisme care au derapat şi o ambulanţă ce a fost scoasă din zăpadă la Mircea Vodă. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?