Coronavirus/GCS: Judeţul Bihor a intrat în zona roşie de infectare cu SARS-CoV-2; Bucureşti a scăzut sub 7 la mia de locuitori

Judeţul Bihor a intrat în zona roşie de infectare cu SARS-CoV-2, înregistrând duminică o incidenţă de 3,11 cazuri la mia de locuitori, în creştere faţă de ziua anterioară, când înregistra 2,95, potrivit datelor comunicate de Grupul de Comunicare Strategică.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?