Coronavirus/O asistentă de la Spitalul Gerota şi un angajat ADP Sector 4 urcă bilanţul la 123

Grupul de Comunicare Strategică anunţă încă două cazuri de infectare cu noul coronavirus în Bucureşti.

Potrivit sursei citate, este vorba despre o femeie de 58 ani, asistent medical la Spitalul "Dimitrie Gerota", şi un tânăr de 24 de ani, inginer horticol la ADP Sector 4.

Ambii sunt contacţi ai unor persoane infectate.

Bilanţul îmbolnăvirilor în România ajunge astfel la 123. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”