Cretinii n-au pace/Protest AUR contra Certificatului Verde la Obor, una dintre cele mai aglomerate zone din București

Câțiva simpatizanți AUR au organizat miercuri un protest ad-hoc împotriva obligativității Certificatului Verde pentru angajați. Ei au desfășurat steaguri și o pancartă cu mesajul ”Libertate” la stația de metrou Obor din București.

Simpatizanții AUR au împărțit și pliante cu sigla partidului trecătorilor din zonă – una dintre cele mai aglomerate din București.

”Mor oamenii pe capete și ăștia vor libertate”, a fost comentariul unei trecătoare. (Foto: G4Media.ro)


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?