Cristina Neagu, depistată pozitiv cu Covid-19

Cristina Neagu, cea mai bună handbalistă a României, are coronavirus, sportiva celor de la CSM București fiind depistată pozitiv la un test, informează  gsp.ro .
 
Surse din cadrul CSM-ului au precizat că jucătoarea s-a simțit rău, a făcut febră și a fost să-și facă testul. Acesta a ieșit pozitiv, iar Cristina s-a izolat. Neagu nu a intrat în contact cu nicio altă colegă.
La finalul săptămânii, CSM București va juca în Liga Campionilor cu Vipers Kristiansand, iar "tigroaicele" vor fi nevoite să se descurce fără cea mai bună jucătoare a lor.
 


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?