CUTREMUR/Cioloș a DECAPITAT „Doi şi-un sfert”!

Risc Seismic

Dacian Cioloș l-a eliberat din funcție pe șeful Departamentului de Informații și Protecție Internă (DGIPI) al Ministerului de Interne, fostul „Doi şi-un sfert”, Nicolae Gheorghe. Gheorghe nu e singurul dat afară. Și adjunctul său, subsecretarul de stat Nelu Zărnică a fost dat afară. 

Noul șef al Doi și-un sfert este Rareș Văduva, până astăzi adjunct în cadrul instituției.

Este primul cap. Citește ce am scris noi aici/CUTREMUR/Începe MĂCELUL FINAL!

Risc Seismic


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...