Dacă treci de gheare dai de Ruby fără chiloți...

Ruby a postat câteva fotografii în care poartă o ținută super sexy. “Asta-i place lu’ mamaia!”, a scris ea în dreptul imaginilor în care apare cu un corset sexy și o fustă neagră.

Ruby și-a ridicat fusta periculos de sexy și le-a arătat fanilor că nu poartă lenjerie intimă. Imaginile au adunat peste 25.000 de aprecieri în doar câteva ore.

Frumoasa brunetă a încins imaginația fanilor săi de pe Instagram, care nu au mai contenit cu laudele. “Are gusturi bune, mamaia!”, “Femeia fantastică!”, “Ești superbă”, “Să-i zici lui mamaie că și nouă ne place!”, “Foarte sexy!” sau “Cui nu i-ar plăcea!”, sunt doar câteva dintre mesajele postate de admiratori.

“Lui tataia cred că îi place mai mult!”, a glumit unul dintre fani.

Fotografii: Instagram


populare
astăzi

1 Surpriză de proporții la vârful Europei! Polonia a început să cumpere Germania, bucată cu bucată!

2 Mutarea strategică de la Ministerul Apărării. Adevărata miză a centrelor militare, explicată de generalul Bălăceanu

3 Tânăra de 33 de ani care a făcut achiziția Carrefour, fiica unuia dintre frații Pavăl, deținătorii Dedeman

4 Ne urăsc sau ne iubesc? / Adevărul nefiltrat despre ce cred ucrainenii despre români aflat direct de pe străzile Kievului

5 Zile libere de Paște 2026 / Cât durează minivacanța angajaților din România. De când se întorc elevii la școală