Dana Budeanu, „tamponată” de o învățătoare

Dana Budeanu, „tamponată” de o învățătoare: „Marș, fă, la ore, că și așa nu faceți nimic toată ziua!".

Cunoscuta creatoare de modă Dana Budeanu a avut câteva ieșiri publice în legătură cu greva profesorilor, fiind acuzată de o parte a acestora că instigă la ură împotriva dascălilor.

Astfel, pe un grup de Facebook, o învățătoare i-a oferit un răspuns dur Danei Budeanu, inclusiv cu dezvăluirea unei remarci agresive făcute de o mamă.

"Marș, fă, la ore, că și așa nu faceți nimic toată ziua!", i-ar fi spus femeia respectivă învățătoarei care s-a plâns în spațiul online, așa cum se poate vedea mai jos.


populare
astăzi

1 VIDEO Imagini care dau fiori... / Priviți ce ține Iranul sub munți!

2 Foarte interesante amănunte... / Schimbare importantă de strategie a Iranului în războiul cu SUA și Israel

3 VIDEO Băsescu / „Dacă se ratează asta, Teheranul nu va mai putea fi oprit”

4 Prima imagine iconică a războiului din Orientul Mijlociu...

5 „O armă iraniană puternică” / Cum au fost uciși cei șase militari americani într-un atac al Iranului