Dăncilă a trimis partidelor Pactul pentru bunăstarea României de pe adresa de e-mail folosită de Dragnea!

Dăncilă a trimis partidelor Pactul pentru bunăstarea României de pe adresa de e-mail folosită de Dragnea!

Victor Ponta a publicat pe Facebook captura foto a unui e-mail pe care l-a primit de la Viorica Dăncilă și care conținea invitația acesteia la semnarea ”Pactului pentru bunăstarea românilor”. Scrisoarea electronică arată că PSD nu a schimbat numele lui Liviu Dragnea din adresa de e-mail a președintelui partidului (presedinte@psd.ro), iar expeditorul Pactului este ”Liviu Dragnea_Cabinet Președinte”:

 ”În calitatea mea de lider al ProRomania vreau să confirm că  am primit din partea Doamnei Viorica Dăncilă propunerea de a semna “Pactul Național pentru Bunăstarea Românilor” . Deși mailul apare ca fiind trimis de “Liviu Dragnea – Cabinet Președinte” – am luat foarte în serios propunerea pentru că subiectul este foarte serios!”, a scris Victor Ponta sâmbătă dimineață, pe Facebook.



populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte... / A început și la noi?

2 Acuzațiile lansate de fugarul Cristian Rizea împotriva unor cadre SRI au fost infirmate. Adevărul din spatele „generalului Pufi”

3 Cine se afla la bordul unui avion Iliușin Il-76 al guvernului Rusiei care a zburat din Iran la Moscova zilele trecute?

4 Acesta este PSD, oameni buni! / În premieră, un membru al conducerii unei companii de stat își pierde accesul la documente secrete și trebuie dat afară

5 VIDEO „Inițial au spus da. Grindeanu greșește” / Un lider AUR dezvăluie unde a picat înțelegerea cu PSD