Demisie din PSD! A început HEMORAGIA?

A început hemoragia? Deputatul Ovidiu Sitterli a demisionat din PSD, preferând să rămână parlamentar neafiliat.

„Mi-am depus ieri demisia şi sunt parlamentar neafiliat”, a precizat, pentru AGERPRES, Ovidiu Sitterli.

 Sitterli este la primul mandat de parlamentar. Înainte să fie ales ca deputat, Ovidiu Sitterli a fost prefect al judeţului Sibiu.



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?