DGPMB: Anchetă a poliţiştilor după ce o femeie a fost găsită moartă într-o casă din sectorul 2

Poliţiştii din cadrul Serviciului Omoruri efectuează cercetări în cazul unei femei care a fost găsită moartă într-o casă la curte, în sectorul 2 al Capitalei, au informat, sâmbătă seara, reprezentanţii Direcţiei Generale de Poliţie a Municipiului Bucureşti (DGPMB).

Potrivit acestora, cadavrul, aflat în avansată stare de putrefacţie, a fost ridicat în vederea efectuării necropsiei.

În cadrul dosarului urmează să fie stabilite cauzele şi condiţiile în care s-a produs decesul. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?