Documentul prin care Olguța Vasilescu dă o palmă protestatarilor. Ăsta e un avertisment pentru viitor, dacă se mai întâmplă!

Documentul prin care Olguța Vasilescu dă o palmă protestatarilor. Ăsta e un avertisment pentru viitor, dacă se mai întâmplă!

Autoritatea Nationala pentru Protectia Copilului a trimis, marti dimineata, o adresa catre Directiile Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului din tara in care li se solicita functionarilor informatii despre parintii care au mers impreuna cu copiii lor la proteste.

Informatia a fost publicata de Corina Bacanu pe pagina ei de Facebook, alaturi de adresa trimisa in tara.

Autoritatea Nationala pentru Protectia Copilului se afla in subordinea Ministerului Muncii, care este condus de Lia Olguta Vasilescu, vicepresedinte PSD.



populare
astăzi

1 BREAKING Dispare rețeta de la medicul de familie / „Vă duceți la o farmacie, pe baza CNP-ului sau a cardului de sănătate sau a noii cărți de identitate”

2 „Donald J. Trump m-a violat împreună cu Jeffrey Epstein”. Ce dezvăluie noile documente din dosarele care-l vizează pe infractorul sexual

3 Milionarul român, care s-a lăfăit în banii celor de la Dinamo, a murit singur și uitat de lume. „Îi dădea bani Elenei Cîrstea. S-a separat de soție”

4 VIDEO Uite o chestie care merită văzută și care spune multe despre unele personaje „glorioase” după decembrie 1989...

5 VIDEO Prefectul și subprefectul de Olt au fost plasați sub control judiciar