Donald Trump s-a întors la Casa Albă, la câteva ore după anunţul înfrângerii sale

Preşedintele Donald Trump s-a întors la Casa Albă sâmbătă după-amiază după o dimineaţă petrecută la clubul său de golf şi la câteva ore după anunţul înfrângerii sale de către democratul Joe Biden în alegerile prezidenţiale din 3 noiembrie, transmite AFP.

Preşedintele Statelor Unite a petrecut puţin peste patru ore la clubul său din Sterling, statul Virginia, unde a fost văzut pe terenul de golf.

Donald Trump îşi încheie mandatul de preşedinte pe 20 ianuarie 2021. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...