Donald Trump s-a întors la Casa Albă, la câteva ore după anunţul înfrângerii sale

Preşedintele Donald Trump s-a întors la Casa Albă sâmbătă după-amiază după o dimineaţă petrecută la clubul său de golf şi la câteva ore după anunţul înfrângerii sale de către democratul Joe Biden în alegerile prezidenţiale din 3 noiembrie, transmite AFP.

Preşedintele Statelor Unite a petrecut puţin peste patru ore la clubul său din Sterling, statul Virginia, unde a fost văzut pe terenul de golf.

Donald Trump îşi încheie mandatul de preşedinte pe 20 ianuarie 2021. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?