Două săptămâni în care vom vedea dacă președintele este șeful statului sau o biată tinichea. PSD/ALDE și-au pierdut legitimitatea de a guverna România

Urmează două săptămâni în care vom vedea dacă președintele este șeful statului sau o biată tinichea. Pentru că PSD/ALDE și-au pierdut legitimitatea de a guverna România. PSD este un partid în pragul imploziei. Cu lideri care șubrezesc zi de zi, prin metode oculte, fundamentul statului român. Și care, dacă președintele nu va acționa în următoarele două săptămâni, vor transforma țara într-un pașalâc al infractorilor nepedepsiți.

Atenție mare, domnule președinte! Prin ultimele ieșiri la rampă ați creat un orizont de așteptare care vă obligă să acționați pentru înlăturarea acestei alianțe toxice de la guvernare...

Procedați ca atare!



populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O informație interesantă