Două săptămâni în care vom vedea dacă președintele este șeful statului sau o biată tinichea. PSD/ALDE și-au pierdut legitimitatea de a guverna România

Urmează două săptămâni în care vom vedea dacă președintele este șeful statului sau o biată tinichea. Pentru că PSD/ALDE și-au pierdut legitimitatea de a guverna România. PSD este un partid în pragul imploziei. Cu lideri care șubrezesc zi de zi, prin metode oculte, fundamentul statului român. Și care, dacă președintele nu va acționa în următoarele două săptămâni, vor transforma țara într-un pașalâc al infractorilor nepedepsiți.

Atenție mare, domnule președinte! Prin ultimele ieșiri la rampă ați creat un orizont de așteptare care vă obligă să acționați pentru înlăturarea acestei alianțe toxice de la guvernare...

Procedați ca atare!



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...