Dragnea: Am vorbit cu Ponta despre PSD; va lupta alături de mine și de colegii din partid

Președintele PSD, Liviu Dragnea, a anunțat vineri, pe Facebook, că s-a întâlnit, cu o zi în urmă, cu Victor Ponta, cu care a discutat despre partid și despre viitor, precizând că fostul premier va lupta alături de el și de colegii social-democrați ''pentru ca familiile din România să aibă o viață mai bună''.

"Victor Ponta a venit aseară la mine acasă. Am vorbit despre România, despre PSD și despre viitor. Va lupta alături de mine și de colegii din partid pentru ca familiile din România să aibă o viață mai bună. Victoria din decembrie o să fie victoria românilor!", a declarat Dragnea, pe Facebook .

AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei