Dragnea, despre conferinţa şefei DNA: Sunt foarte liniştit! Probele nu s-au falsificat, legea nu a fost încălcată

Preşedintele Camerei Deputaţilor, Liviu Dragnea, a declarat joi, referindu-se la conferinţa de presă de miercuri a şefei DNA Laura Codruţa Kovesi, că este foarte liniştit, afirmând că probele nu s-au falsificat, iar legea nu a fost încălcată.

"Sunt foarte liniştit! Probele nu s-au falsificat, legea nu a fost încălcată", a spus Dragnea la Palatul Parlamentului întrebat dacă miercuri seară s-a uitat la meciul de fotbal sau la conferinţa de presă a şefei DNA.

El a refuzat să facă alte comentarii despre declaraţiile Laurei Codruţa Kovesi din conferinţa de presă. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?