Dragnea, la Guvern - discuții cu premierul pe tema ședinței CExN al PSD

Președintele PSD Liviu Dragnea a venit miercuri la Palatul Victoria pentru a discuta cu premierul Mihai Tudose.

După ce a ieșit din biroul premierului, Dragnea a afirmat, întrebat de jurnaliști, că a avut discuții pe tema organizării Comitetului Executiv Național al Partidului Social Democrat care va avea loc în weekend în județul Constanța.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?