Dragnea: Nu văd vreo piedică pentru ca Sevil Shhaideh să fie ministru

Președintele PSD, Liviu Dragnea, a declarat, miercuri seară, la Antena 3, că nu vede nicio piedică pentru ca Sevil Shhaideh să activeze ca ministru în viitorul guvern.

''Nu văd nicio piedică în a se întâmpla acest lucru'', a precizat Dragnea, întrebat dacă o vede pe Sevil Shhaideh ocupând o funcție de ministru.

El a reiterat faptul că Sevil Shhaideh a fost amenințată, că ''nu e pregătită pentru un asemenea război'' și că cineva trebuie să dea explicații pentru amenințările pe care aceasta le-ar fi primit.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Dezvăluirile unui fost agent CIA despre jocurile de culise din Orientul Mijlociu: „N-ar fi pentru prima dată când face asta”

2 Așa o fi?

3 „I-am livrat șefului Poliției genți pline cu bani. O parte erau pentru Orbán” / Dezvăluirile unui fost interlop din Budapesta

4 Foarte interesante amănunte...

5 Lumea rămâne fără petrol? / Ce spune Goldman Sachs