Drama lui Ben Affleck se repetă. Prin aceeaşi situaţie a trecut şi la prima logodnă cu J Lo, când a decis să se despartă de ea

Într-adevăr, Ben Affleck nu s-a simţit bine în luna de miere. Actorul are momente când îşi pierde cumpătul, fiindcă există în viaţa sa un aspect extrem de neplăcut, pe care nu-l poate controla.

Jennifer Lopez pare că îndură situaţia mult mai bine, şi-a asumat-o şi a integrat-o în viaţa sa. Din păcate, Ben încă nu reuşeşte şi nici nu vrea. O paralelă interesantă s-a făcut între el şi Prinţesa Diana. Ce se întâmplă cu actorul?

Citeşte mai departe aici...

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 Cu cine a ajuns să se alieze onestul Nicușor Dan pentru a „salva” România...

3 CTP / „Prost la prost trage”

4 „Am dat Iranului o armă mai puternică decât bomba nucleară” / Dezvăluire a serviciilor secrete americane

5 Adrian Veștea vrea să-i ia locul lui Ilie Bolojan la șefia PNL. O nouă ședință tensionată în partid