E coincidență? Ponta și-a VÂNDUT 2 APARTAMENTE în ZIUA când a fost CHEMAT la DNA!

Penalul fugit la turcaleți, și care, prin trompete, strigă că este persecutat politic, și-a vândut cele două apartamente luate din banii dați șpagă de Șova chiar în ziua în care a fost pus sub acuzare de DNA. Deși în declarația depusă pe 15 iunie Ponta scrie că a vândut apartamentele pe 29 mai 2015, în realitate actele s-au semnat exact în ziua în care a fost pus sub acuzare de procurori, pe 5 iunie 2015. E coincidență?


populare
astăzi

1 Cool! Așa o fi?

2 Mai mulți parlamentari neafiliați aleși pe listele AUR, SOS, POT și PSD s-au alăturat grupului PNL. Bolojan: „Avem o situație interesantă”

3 BREAKING Primele semne că banii încep să ocolească România

4 „Am sunat la doamna Delia, la protocol” / Becali a fost primit singur de Nicușor Dan, după ce a întârziat la consultări

5 Gesturile umile ale lui Putin la întâlnirea cu Xi Jinping. Limbajul corpului trădează dependența de China a dictatorului rus