„E psihopată și nebună”/Bianca Drăgușanu, în centrul unui nou scandal

Potrivit Spynews , Gabi Bădălău ar fi purtat o discuție cu Claudia Pătrășcanu. Artista i-ar fi reproșat fostului soț faptul că Bianca Drăgușanu i-ar fi jignit copiii și i-ar fi făcut „niște săraci”.

”De ce îi permiți atât de multe lucruri, să-ți facă copiii săraci? Cum, măi Gabi, că un bărbat…”, spune Claudia Pătrășcanu.

Gabi Bădălău a reacționat și a jignit-o pe actuala iubită.

E o psihopată și o nebună”, a spus Gabi Bădălău despre Bianca Drăgușanu.

”Tu te-ai afișat cu ea și acum o faci psihopată și nebună?”, i-ar fi spus Claudia Pătrășcanu.

Ulterior, blondina a publicat pe contul său de Instagram un video motivațional cu Lidia Fecioru, care spune: ”Țineți minte că e greu să ierți, dar cel mai greu este să ai încredere din nou”.



populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte...

2 De citit... / Culisele vizitei lui Nicușor Dan în SUA și cine a făcut lobby puternic pentru România

3 Povestea de film a celui „incredibil de prost”. Cum a reușit un puști de 20 de ani să devină un adevărat agent 007 în iadul din Vietnam

4 VIDEO Imagini în premieră cu primul nod rutier pe trei niveluri din România

5 Ideologul Kremlinului avertizează asupra riscului unei înfrângeri a Rusiei și pledează pentru răpirea lui Zelenski