„Enterocolită, mâncare proastă, prețuri mai mari ca în Dubai”/Vacanță de groază pe Litoral

„Enterocolită, mâncare proastă, prețuri mai mari ca în Dubai”/Vacanță de groază pe Litoral

Gabriel Toncean, președintele Federației Române de Culturism și Fitness, a avut parte de o vacanță chinuitoare pe litoralul românesc.

Cei trei copii ai săi și soția au ajuns la spital cu toxiinfecție alimentară, unul dintre copii fiind pus pe perfuzii din cauza stării proaste în care se afla.

Acestea nu au fost singurele nemulțumiri ale șefului culturiștilor, Toncean reproșând prețurile mari de pe Litoral, pe care le-a comparat ca fiind superioare celor din Dubai, gălăgia și traficul de coșmar.

Într-o postare pe Facebook , acesta a enumerat toate aceste nemulțumiri care i-au stracat vacanța.

"Nu mi-am imaginat că după 30 de ani de la Revoluție, nu doar că România nu s-a dezvoltat atât de mult pe cât ar fi fost normal, ci, în unele aspecte, chiar am regresat", a scris Toncean.


populare
astăzi

1 Adevărații șefi ai României, la ei e cheia...

2 VIDEO „Taci dracu' din gură, ești altă generație, nu vă suport” / Claudiu Bleonț și-a umilit fetița pe scenă

3 O informație care dă de gândit...

4 VIDEO Nicușor Dan a luat-o razna? Serie de gafe la dezbaterea de la TVR

5 Aceste lucruri se petrec în „curata” Germanie... La Amsterdam, unde abia poți respira pe anumite străzi din cauza „ierbii”, cum o fi?