Episcopul Vicar Paisie al Timișoarei a rămas fără permis după ce a fost prins cu 170 km/h

Episcopul-vicar al Timișoarei, PS Paisie Lugojanul, a rămas fără permis de conducere, după ce a fost depistat de polițiști la volan, gonind cu 170 km/oră între Denta și Moravița.

''Pe acea porțiune de drum viteza este limitată la 90 km/oră, dar șoferul avea 170 km/oră'', au declarat marți, pentru AGERPRES, surse judiciare.

Episcopul-vicar va fi pieton pentru următoarele 90 de zile.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...