EXCLUSIV/Ăsta e MOTIVUL întâlnirii dintre „Borcea” și „Pelinel”! Amănunte INCENDIARE!

Toți tâmpiții din presă, și mai ales din televiziuni, au dat pe spate că Borcea/Dragnea s-a văzut cu Pelinel/Ponta și că a avut loc marea împăcare... Pe dracu, sunt disperați, s-au întâlnit de mare nevoie, că Govor le-a spus procurorilor toate chestiile nasoale! Și despre SUVEICA TelDrum, dar și despre MANOPERA cu Silaghi. Unde Penalul este personaj principal. Ce întâlnire de pupături e aia când instalația de bruiaj din sediul PSD a fost dată la maxim? Iar cele două năpârci penale au stat înghesuite într-un birouaș și n-au scos un cuvințel. Au scris pe hârtii... Apropo, lui Govor i-au dat drumul. Așa cum vă spuneam noi... Nu vi s-a părut ciudat că întâlnirea dintre cei doi s-a consumat imediat după audierea lui „Pelinel” la DNA Oradea?


populare
astăzi

1 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

2 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

3 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”

4 DOCUMENT CNSAS / Cum a încercat regimul comunist să ascundă accidentul grav al Elenei Ceaușescu

5 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”