EXPLOZIV! Tudose-Dragnea 1-0! Pe cine a dat afară din ședință premierul

Tudose-Dragnea 1-0! Ședința a început prin darea afară a deputatului Cătălin Rădulescu, invitat în CEx de președintele Liviu Dragnea. 
 
Deputatul Cătălin Rădulescu a fost invitat afară de premierul Mihai Tudose și de vicepremierul Marcel Ciolacu. 



populare
astăzi

1 Primul general român care spune pe bune ce se întâmplă

2 SURSE Lista miniștrilor din Cabinetul Tomac. Cine sunt favoriții pentru portofoliile-cheie în Guvernul propus de Nicușor Dan

3 Țara în care am ajuns să trăim...

4 SURSE S-a aflat formula viitorului Executiv. Cum ar putea arăta Guvernul condus de Eugen Tomac

5 Amănunte care dau fiori despre explozia dronei din Portul Constanța...