EXPLOZIV/Penalul a FUGIT, iar, la Istanbul!

Premierul penal al României a fugit iar la turci. „Este foarte posibil să mai trebuiască să mai fac încă o operaţie la genunchi, dar nu e nimic atât de grav ca data trecută, e doar ce nu s-a reuşit data trecută”, anunţa Ponta, în 23 iulie, precizând că dacă va fi cazul unei absenţe de la Guvern, Gabriel Oprea îl va suplini fără probleme, scrie  BN24.ro .

Nu este clar dacă penalul va face doar un control la picior sau va suporta o nouă intervenţie chirurgicală.



populare
astăzi

1 Dezvăluirile unui fost agent CIA despre jocurile de culise din Orientul Mijlociu: „N-ar fi pentru prima dată când face asta”

2 Așa o fi?

3 Foarte interesante amănunte...

4 „I-am livrat șefului Poliției genți pline cu bani. O parte erau pentru Orbán” / Dezvăluirile unui fost interlop din Budapesta

5 Lumea rămâne fără petrol? / Ce spune Goldman Sachs