Femeia jandarm lovită în Piaţa Victoriei va fi externată

Femeia jandarm care a fost lovită la mitingul care a avut loc vineri în Piaţa Victoriei şi un alt jandarm vor fi externaţi marţi de la Spitalul de Urgenţă Floreasca, a declarat pentru AGERPRES purtătorul de cuvânt al unităţii medicale, Bogdan Opriţa.

"Amândoi vor pleca astăzi. S-au făcut investigaţii şi sunt bine, o să plece astăzi", a spus medicul. AGERPRES/(A - autor: Roberto Stan, editor: Mihai Simionescu, editor online : Alexandru Cojocaru)


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?