Fiica adolescentă a lui Jennifer Lopez refuză să fie feminină, iar mama sa o prezintă la genul neutru

Poate fi o etapă adolescentină prin care fetiţa trece sau poate fi o problemă cu identitatea de gen. Căci în SUA, acest lucru începe să devină din ce în ce mai întâlnit.

Fără excepţie, în toate apariţiile sale, Emme este o prezenţă băieţoasă. Pantaloni, cămăşi şi veste, dar şi pantofi sport sunt piesele centrale ale garderobei sale. Un stil foarte asemănător cu cel al fiicei Angelinei Jolie şi a lui Brad Pitt cât timp a traversat adolescenţa. Căci Shiloh acum şi-a descoperit feminitatea.

Totuşi, un lucru ridică semne de întrebare. Artista a prezentat-o publicului la genul "neutru".

Citeşte mai departe aici...

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...