Fiica adolescentă a lui Jennifer Lopez refuză să fie feminină, iar mama sa o prezintă la genul neutru

Poate fi o etapă adolescentină prin care fetiţa trece sau poate fi o problemă cu identitatea de gen. Căci în SUA, acest lucru începe să devină din ce în ce mai întâlnit.

Fără excepţie, în toate apariţiile sale, Emme este o prezenţă băieţoasă. Pantaloni, cămăşi şi veste, dar şi pantofi sport sunt piesele centrale ale garderobei sale. Un stil foarte asemănător cu cel al fiicei Angelinei Jolie şi a lui Brad Pitt cât timp a traversat adolescenţa. Căci Shiloh acum şi-a descoperit feminitatea.

Totuşi, un lucru ridică semne de întrebare. Artista a prezentat-o publicului la genul "neutru".

Citeşte mai departe aici...

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului