Firea o fi în spate?/UPDATE

Firea o fi în spate? Poza a fost publicată  AICI .

UPDATE/Reactia Primariei Capitalei: "Primarul General, Gabriela Firea, NU circula si nu a circulat NICIODATA cu acest autoturism, edilul Capitalei avand la dispozitie o masina Dacia Duster. La volanul autoturismului respectiv se afla un angajat al PMB care, in urma incidentului, a fost concediat. Intrucat imaginile propagate in mediul online sunt insotite de un mesaj fals, tendentios, care aduce grave prejudicii de imagine Primarului General, Gabriela Firea, Edilul Sef isi rezerva dreptul de a-i actiona in judecata pe autorii acestor mesaje denigratoare".



populare
astăzi

1 „Statul român este un stat ticălos, care a alungat milioane de români din țară. Este cel mai corupt și ineficient stat din Europa”

2 Așa o fi? / Asta e țara în care am ajuns să trăim?

3 Așa o fi?

4 Un italian a refuzat să întrețină relații sexuale cu soția, iar femeia l-a reclamat la 112. Cum a motivat respingerea

5 „Suntem conduşi de Olguţa şi Claudiu Manda, asta este realitatea. Cea mai ascultată voce din partid nu este Sorin Grindeanu”