Florin Salam, internat în stare gravă/Manelistul interlopilor a fost conectat la aparate pentru a putea respira

Momente foarte grele pentru Florin Salam. Cântărețul de manele preferat al interlopilor a ajuns de urgență la spital în seara zilei de miercuri, 10 august.

Florin Salam s-a simțit foarte rău, iar medicii l-au diagnosticat cu COVID-19.

Conform realitatea.net , Roxana Dobre, soția sa a fost cea care l-a dus de urgență pe solist la spital.

Din câte se pare, starea cântărețului de manele nu este una tocmai bună, el având nevoie de oxigen, fiind conectat la aparate.

Florin Salam a trecut prin clipe dificile și anul trecut din cauza Covid - 19.

Fratele artistului a murit după ce s-a îmbolnăvit de Covid, iar manelistul a mai avut și anul trecut această boală, fiind internat în spital.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...