Foarte interesante amănunte!

Foarte interesante amănunte!

Fiica avocatei Paula Iacob a murit după ce a suferit un accident vascular. Ruxandra Iacob avea 63 de ani și niciun urmaș.

Avocata Paula Iacob s-a stins din viață în anul 2015. Avea 83 de ani și fusese internată la spitalul de urgență Floreasca, după ce suferise un accident vascular.

Cel mai probabil, averea va reni statului, scrie newsweek.ro .

În 2020, a încetat din viață și soțul avocatei Paula Iacob şi cum Ruxandra nu a avut copii, în momentul de față nu mai există alte rude care să poată revendica impresionanta moștenire,

Ce avere avea familia Paulei Iacob

Este vorba despre terenuri, apartamente, o vilă, tablouri, bijuterii și obiecte de artă de o valoare considerabilă, dar și mai multe conturi în valută:

un teren în Sinaia;
un teren ”imens” la Snagov;
trei apartamente în Capitală – în zona Lizeanu, pe Calea Victoriei și pe bulevardul Titulescu;
o vilă – evaluată la peste 1 milion de euro – pe strada Dobrogeanu Gherea, chiar în apropierea vilei lui Marcel Pavel;
tablouri valoroase, semnate de pictori celebri;
bijuterii vechi de familie;
obiecte de artă;
numeroase conturi în valută deschise la mai multe bănci.

Averea este estimată la peste 10 milioane de euro.


populare
astăzi

1 Așa o fi? / Știința oficială i-a declarat lucrările „pseudoștiință”. Colegii râdeau. Presa îl acuza de șarlatanie

2 VIDEO Uite o chestie care merită văzută și care spune multe despre unele personaje „glorioase” după decembrie 1989...

3 BREAKING Dispare rețeta de la medicul de familie / „Vă duceți la o farmacie, pe baza CNP-ului sau a cardului de sănătate sau a noii cărți de identitate”

4 „Donald J. Trump m-a violat împreună cu Jeffrey Epstein”. Ce dezvăluie noile documente din dosarele care-l vizează pe infractorul sexual

5 Milionarul român, care s-a lăfăit în banii celor de la Dinamo, a murit singur și uitat de lume. „Îi dădea bani Elenei Cîrstea. S-a separat de soție”