Fostul preşedinte Ion Iliescu a fost externat

Fostul preşedinte Ion Iliescu a fost externat, joi, din Spitalul Universitar de Urgenţă Elias, cu o stare de sănătate "mult ameliorată" faţă de momentul prezentării, au declarat, pentru AGERPRES, surse medicale.

Potrivit aceloraşi surse, Ion Iliescu va continua tratamentul la domiciliu.

Fostul preşedinte Ion Iliescu a fost internat la finalul săptămânii trecute cu un sindrom febril. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei