Fostul preşedinte Ion Iliescu a fost externat

Fostul preşedinte Ion Iliescu a fost externat, joi, din Spitalul Universitar de Urgenţă Elias, cu o stare de sănătate "mult ameliorată" faţă de momentul prezentării, au declarat, pentru AGERPRES, surse medicale.

Potrivit aceloraşi surse, Ion Iliescu va continua tratamentul la domiciliu.

Fostul preşedinte Ion Iliescu a fost internat la finalul săptămânii trecute cu un sindrom febril. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...